Carline - Samsun Oto Kiralama, Rent a Car, Araba Kiralama
Facebook | Carline - Samsun Oto Kiralama, Rent a Car, Araba Kiralama Twitter | Carline - Samsun Oto Kiralama, Rent a Car, Araba Kiralama +90 (362) 231 32 25 | İletişim +90 (362) 231 32 25 | Bayilik | İletişim
Ana Sayfa Hakkımızda Araç Filosu Transfer Şoförlü Kiralama Filo Kiralama
Şoförlü Araç Kiralama «
Şoförlü Araç Kiralama
Carline Rent a Car yeni bir hizmet...

Carline hizmetiyle; yoğun şehir trafiği, park sorunu ya da kiralık aracın sorumluluğu gibi sıkıntılarla uğraşmadan tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Bulundukları şehre tam anlamıyla hâkim, deneyimli, her türlü sosyal ortama uyum sağlayabilen ve tümü psikoteknik belgesine sahip makam sürücülerimiz, sizi ve/veya misafirlerinizi istediğiniz adresten alacak ve istediğiniz her an hizmetinizde olacaktır. 

Bu rahatlığı Carline hizmetiyle yaşamak istiyorsanız bizi arayın! TRANSFER HİZMETLERİ Carline transfer hizmetleri, şehir içi ve şehir dışı transferlerinizde, SAMSUN başta olmak üzere büyük şehirlerin trafiğine ve alternatif yollarına hâkim olan ekibimiz ile tüm randevularınıza zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. 

Carline havaalanı transfer hizmeti sizlere uçuş sonrası yorgunluğu ile sürüş, trafik, park stresi yaşamadan konforlu bir yolculuk deneyimi sunar. Deneyimli sürücülerimiz sizleri havaalanında karşılar ve en rahat şekilde transferinizi gerçekleştirir. 

Donanımlı ve konforlu araçlarımızla siz seyahatinizin tadını çıkarırken biz de sizi otelinize veya randevularınıza tam zamanında ulaştırırız. Carline 'ın bakımlı, deneyimli, trafik kurallarına uyan ve hepsi psikoteknik belgeli sürücü kadrosu sayesinde transferlerinizde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Araçlarımızın tümü, teknik, elektronik ve temizlik kontrolleri periyodik olarak yapılan kaliteli ve turistik yol ve havaalanı giriş belgelerine sahiptir.

Carline ile seyahat ederken dilediğiniz günlük gazeteye ulaşabilir, kendi zevkinize uygun müzikleri dinleyebilir, film veya TV izleyebilirsiniz. Böylece transferleriniz daha keyifli ve konforlu hale gelir.

Amacımız sizleri yolculuğun stresinden uzaklaştırmak. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize özel çözümler yaratıyor, taleplerinizi dikkate alarak sizin için en uygun çözümleri Carline olarak biz üretiyoruz. 

Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz!

Şöförlü Araç Kiralama : [email protected]
Carline Rezervasyon Merkezi : +90 (362) 231 32 25
Carline - Samsun Oto Kiralama, Rent a Car, Araba Kiralama
Qr Code | Carline - Samsun Oto Kiralama, Rent a Car, Araba Kiralama
Telefon : +90 (362) 231 32 25
Faks : +90 (362) 231 13 88
Gsm : +90 (532) 785 47 80
E-Posta : [email protected]
Adres : İstasyon Mh. Saadet Cd. No:91 İlkadım / SAMSUN
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
Hakkımızda | Bayilik | İletişim | Sayfanın tüm tasarım hakları Carline - Araç Kiralama Hattı’na aittir. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Yukarı